Obiady firmowe na dowóz

Wartościowe, zróżnicowane posiłki warto jeść nie tylko w domu, ale też w pracy. Zwłaszcza, że każdy z nas spędza w niej sporą część dnia. Smaczny i pożywny posiłek zjedzony w trakcie przerwy dodaje energii, pobudzając do dalszego działania. Jednak mało kto codziennie zabiera ze sobą pełnowartościowe jedzenie do pracy. Najczęściej jest to spowodowane brakiem czasu na gotowanie. Jeśli Ty i Twoi współpracownicy chcecie zjeść ciepłe i smaczne dania, to zapraszamy do skorzystania z oferty obiadów dla firm od Rzeszowskich Słoików! Codziennie przygotowujemy znane i lubiane przez wszystkich potrawy. 

Obiady dla firm Rzeszów – stawiamy na lokalną kuchnię! 

W restauracji Rzeszowskie Słoiki gotujemy obiady dla firm składające się z potraw, które od pokoleń goszczą na polskich stołach. W ofercie znajdziesz nie tylko dania znane w całej Polsce, ale też regionalne przysmaki z Podkarpacia. Nasze menu jest urozmaicone – codziennie możesz zamówić u nas smaczną zupę, drugie danie oraz kompot. Jeśli lubisz polską kuchnię, to pewnością wpasujemy się w Twoje gusta kulinarne. 

Dostarczamy obiady do firm! 

Nasza oferta obiadów firmowych na dowóz skierowana jest do grup składających się z powyżej 10 osób. Przygotujemy smaczne, pożywne posiłki dla wszystkich pracowników danej firmy. Zamówione dania dostarczymy prosto pod wskazany adres o konkretnej godzinie. Dzięki temu pracownicy mogą otrzymać jedzenie w trakcie swojej przerwy na lunch. To wygodne i praktyczne rozwiązanie. 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wybierz potrawy, na które masz ochotę!

Obiady dla firm (zupa + drugie danie) w cenie 28zł netto/os, (min 10 obiadów)

Zadzwoń i zapytaj o szczegółowe informacje na temat dostępnych dzisiaj dań! Zapraszamy do kontaktu!

Obiady dla firm od Rzeszowskich Słoików - dowóz, cena  

Obiady firmowe na dowóz od Rzeszowskich Słoików to pełnowartościowy posiłek w atrakcyjnej cenie – oferta na każdą kieszeń. Do stałej kwoty za danie doliczana jest opłata za każde opakowanie (1 zł). Koszt uzależniony jest także od lokalizacji firmy, do której mamy dostarczyć zamówienie (odległość od naszej restauracji) 

Pieczone żeberka z frytkami i surówkami - tanie i domowe obiady Rzeszów

Chcesz zamówić obiady firmowe dla pracowników swojej firmy? Sprawdź nasze menu i złóż zamówienie dla całej grupy! Przedstaw nam swoje potrzeby – przygotujemy smaczne, ciepłe dania kuchni polskiej. Zapraszamy! 

Scroll to Top