Imprezy firmowe Rzeszów

Impreza firmowa to miła odskocznia od codziennych obowiązków zawodowych. Taka forma spędzania czasu dodatkowo integruje ze sobą pracowników, którzy mają okazję porozmawiać nie tylko na tematy związane z pracą, ale również poznać się od strony prywatnej.  

Zakończenia ważnego projektu firmowego, odniesienie sukcesu w branży, czy docenienie konkretnego pracownika lub zespołu – to tylko niektóre okazje, które można uczcić organizując imprezy integracyjne. Rzeszów to doskonałe miejsce na planowanie towarzyskich spotkań ze względu na dogodną lokalizację, różnorodne atrakcje, a także wyjątkowy klimat oraz swobodną atmosferę. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o drugi lokal, który będzie wynajmowany na różnorodne przyjęcia okolicznościowe, w tym także imprezy firmowe Rzeszów nasz obiekt usytuowany przy ul. Sokoła 4. 

spotkanie firmowe w lokalu

Idealna impreza firmowa? – Rzeszów i Restauracja Rzeszowskie Słoiki! 

Planując imprezę integracyjną, warto przemyśleć najważniejsze kwestie organizacyjne związane z charakterem przyjęcia, lokalizacją, menu, czy dodatkowymi atrakcjami, które wpłyną pozytywnie na zintegrowanie zespołu. Udana impreza firmowa to często spore przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego zaangażowania i czasu.  

Jeśli zastanawiasz się, jaki wybrać lokal na imprezę, a Rzeszów to miejsce, w którym chcesz świętować w gronie współpracowników – pomożemy Ci zaplanować i zorganizować niezapomniane przyjęcie. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia atmosfera, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje sugestie w zakresie aranżacji sali zgodnie z charakterem przyjęcia, a także na preferencje gości w zakresie imprezowego menu.  

Imprezy integracyjne – Rzeszów i Restauracja Rzeszowskie Słoiki – to doskonały wybór na świętowanie wyjątkowych chwil! 

Jeśli doceniasz swój zespół pracowników i zależy Ci na wyjątkowej oraz indywidualnej ofercie – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w organizacji profesjonalnej imprezy firmowej, która zintegruje Twój zespół lub pozwoli uczcić zawodowy sukces w odpowiedniej oprawie oraz atmosferze.  

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pozytywny klimat, który pozwoli odpowiednio zrelaksować się w gronie bliskich osób. Niezależnie od tego, czy planujesz niewielką i kameralną imprezę, czy wystawne przyjęcie – zapewniamy profesjonalną obsługą oraz niezapomniane wrażenia.   

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Formularz kontaktowy

na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Potwierdzam, że powyższa zgoda została udzielona dobrowolnie (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO. Szczegółowe zasady przetwarzania danych znajdują się na stronie internetowej https://restauracjarzeszowskiesloiki.pl/polityka-prywatnosci/. Jednocześnie oświadczam, że: zostałem poinformowany o prawie do wycofania zgody w każdym momencie oraz otrzymałem informację o sposobie przetwarzania danych przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata.

Skontaktuj się z nami telefonicznie!

Scroll to Top