Rozwiązania dla rodzin – tanie obiady z dowozem idealne dla całej rodziny 

Nie ma nic lepszego, od zjedzenia wspólnego rodzinnego posiłku, któremu towarzyszą śmiechy oraz wymiana opowieści z życia domowników. Takie zwyczajne chwile są pewnego rodzaju spoiwem i zacieśniają rodzinne więzi. 

Jednak zanim danie znajdzie się na naszych talerzach, musimy je wcześniej przygotować lub skorzystać ze znacznie szybszego sposobu na obiad, czyli zamówić jedzenie na dowóz. Rzeszów posiada szeroką oraz różnorodną ofertę lokali gastronomicznych, które serwują obiady domowe z dowozem. Wystarczy tylko wybrać restaurację spełniającą nasze wymagania i zamówić interesujący nas posiłek. 

pierogi z mięsem restauracjarzeszowskiesloiki.pl

Zamów obiad i kup sobie trochę wolnego czasu  

Popularność obiadów z dowozem stale rośnie. Nic dziwnego, gdyż cały proces zamawiania posiłku zajmuje mniej niż 5 minut. To wygodne rozwiązanie zwalnia nas, z obowiązku samodzielnego przygotowania jedzenia. 

W zależności od wielkości rodziny oraz rodzaju planowanego dania, czas przyrządzenia obiadu może być liczony nawet w godzinach. Dlatego też, sporo osób decyduje się na zamówienie jedzenia z dowozem, tym samym zaoszczędzając czas, który mogą spożytkować na rozwijanie swoich pasji bądź wykonywanie czynności dnia codziennego, jak np. dokończenie pracy, spędzenie czasu z dziećmi, posprzątanie domu bądź oddanie się lekturze książki. 

Oszczędność czasu jest głównym powodem, dla którego obiady z dowozem przybierają na popularności. Opcja dowozu posiłku, jest również idealna dla osób, które: 

 • nie posiadają predyspozycji kulinarnych
 • są zmęczone po całym dniu pracy, 
 • odczuwają brak chęci do gotowania. 

5 cech idealnego obiadu z restauracji, na które warto zwrócić uwagę 

Zamawiając obiady z dowozem kierujemy się zmysłem wzroku. W głównej mierze jest on odpowiedzialny za większość podejmowanych przez nas decyzji, jeśli więc danie prezentuje się apetycznie, wydaje nam się, że jego jakość będzie dorównywała wyglądowi. 

Jednakże rzeczywistość jest inna i nie warto polegać wyłącznie na osądzie zmysłów, ponieważ zamówiony posiłek może znacznie odbiegać standardami od tych zaprezentowanych na stronie internetowej. 

Z tego powodu powinniśmy zwrócić uwagę na inne istotne czynniki, które mogą mieć wpływ na zamawiane jedzenie. Rzeszów jest miejscem bogatym w restauracje, zatem warto wiedzieć, czym należy kierować się podczas poszukiwania najlepszej oferty dania na dowóz. 

Oto 5 wyznaczników, które warto mieć na uwadze, podczas wyboru obiadu z dowozem: 

 1. Renoma miejsca, z którego mamy zamiar zamówić obiad:
  • zanim złożymy zamówienie, w którymś z nowo wyszukanych lokali, warto wcześniej sprawdzić, jaką posiada ocenę w Internecie bądź zasięgnąć opinii znajomych, którzy już korzystali z usług restauracji. Dobrze jest wiedzieć, za co płacimy i upewnić się, że nie kupujemy przysłowiowego kota w worku. 
 2. Wygląd gotowego posiłku
  • jak już wcześniej wspominaliśmy, zmysł wzroku ma ogromny wpływ na nasze decyzje zakupowe, ponadto konsumpcja sprawia nam większą przyjemność, jeśli posiłek został skomponowany w smacznie wyglądający sposób. 
 3. Cena:
  • to dla większości z nas kluczowy czynnik, zwykle przesądzający o tym, czy zdecydujemy się na jedzenie z dowozem – przecież nie będziemy zamawiać obiadów, na które nas nie stać. W zależności od naszej sytuacji finansowej koszty posiłku uwzględniamy od samego początku bądź są one dla nas obojętne. Dlatego na rynku gastronomicznym można znaleźć ceny na każdą kieszeń oraz kupić smaczne i tanie obiady, które nie naruszą domowego budżetu. 
 4. Składniki z jakich składa się potrawa 
  • Świeże produkty użyte do przyrządzenia posiłku są bardzo istotną kwestią, przecież chcemy się najeść, a nie nabawić rewolucji żołądkowych. Oprócz tego, wgląd w skład dania, pozwoli nam sprawdzić, czy w jedzeniu nie występują składniki, których unikamy z różnych powodów, np. alergia lub choroby układu pokarmowego. Jeśli na stronie internetowej nie ma pełnej listy składników, warto zadzwonić do restauracji i upewnić się, czy w daniu nie występuje produkt z naszej „czarnej listy”. 
 5. Czas oczekiwania na zamówienie 
  • Chcielibyśmy, żeby zamówiony obiad, został dostarczony jak najszybciej. Orientacyjny czas dostawy podawany jest na koniec zamówienia, ale jeśli zależy nam na szybkiej dostawie, możemy spytać się już na samym początku składania zamówienia, jak długo będzie trzeba oczekiwać na dowóz jedzenia. 

Głodny? Zamawiaj dobre jedzenieRzeszów zaprasza na obiad 

W Rzeszowie znajduje się kilkaset restauracji, a więc oferta obiadowa jest naprawdę różnorodna. 

Przy wyborze obiadów z dowozem chcemy, aby danie było smaczne, sycące, odżywcze oraz wykonane ze świeżych składników. Oczywiście najlepiej, żeby czas dostawy obiadu nie był zbyt długi, a cena takiego posiłku szła w parze z jakością, tym samym nie nadwyrężając domowego budżetu. 

W takim razie, jeśli w Twoim domu zbliża się pora obiadowa, ale nie masz pomysłu co przyrządzić lub może żyjesz w ciągłym biegu i nie masz czasu na gotowanie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domowych obiadów domowych z dowozem.

Scroll to Top