Imprezy i przyjęcia okolicznościowe Rzeszów

Imprezy okolicznościowe Rzeszów  

Organizacja udanej imprezy okolicznościowej wymaga odpowiedniego zaangażowania oraz czasu. Ważne i przełomowe chwile w naszym życiu wymagają właściwej oprawy, chcemy je także spędzać w gronie najbliższych nam osób, takich jak rodzina czy przyjaciele.  

Z uwagi na szybkie tempo życia oraz ilość obowiązków, coraz częściej decydujemy się na zorganizowanie przyjęcia w profesjonalnym lokalu, który zapewnia odpowiednią obsługę oraz wyposażenie. Dzięki temu oszczędzamy czas i energię, którą możemy przeznaczyć na świętowanie wyjątkowych chwil z bliskimi.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzamy ofertę o drugi lokal, na imprezy okolicznościowe. Rzeszów to tętniące życiem miasto – i to właśnie w stolicy regionu posiadamy obiekt usytuowany przy ul. Sokoła 4, w którym możesz zorganizować swoje wymarzone przyjęcie. 

Najlepsze imprezy okolicznościowe w Rzeszowie? – Sprawdź, co możemy Ci zaproponować

Jeśli planujesz imprezy okolicznościowe Rzeszów jest doskonałym wyborem, z uwagi na ilość atrakcji oraz wyjątkową atmosferę. Powierzając nam organizację swojego przyjęcia, otrzymasz: 

  • Przestronną salę, która pomieści od 60 -65 osób. 
  • Możliwość aranżacji sali w zależności od charakteru Twojego przyjęcia. 
  • W przypadku grup liczących ok. 30 osób – możliwość wygospodarowania miejsca do tańca. 
  • Kilka wariantów menu z opcją dowolnej modyfikacji w zależności od Twoich upodobań. 
  • Profesjonalną obsługę i pomoc w zaplanowaniu imprezy. 

Imprezy okolicznościowe – Rzeszów i Restauracja Rzeszowskie Słoiki – to gwarancja udanej zabawy! 

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na kameralnym przyjęciu, czy hucznej imprezie – pomożemy Ci w profesjonalnej organizacji Twojego wyjątkowego dnia. Chrzciny, komunie, urodziny lub spotkania integracyjne – to przykładowe imprezy okolicznościowe, które pomożemy Ci zaplanować, jeśli wybierasz Rzeszów na miejsce towarzyskich spotkań.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Formularz kontaktowy

na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Potwierdzam, że powyższa zgoda została udzielona dobrowolnie (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO. Szczegółowe zasady przetwarzania danych znajdują się na stronie internetowej https://restauracjarzeszowskiesloiki.pl/polityka-prywatnosci/. Jednocześnie oświadczam, że: zostałem poinformowany o prawie do wycofania zgody w każdym momencie oraz otrzymałem informację o sposobie przetwarzania danych przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata.

Skontaktuj się z nami telefonicznie!

Scroll to Top