Imprezy i przyjęcia okolicznościowe Rzeszów

Mamy świetną wiadomość dla naszych klientów! Rozszerzyliśmy swoją ofertę o drugi lokal w którym dajemy Państwu możliwość wynajęcia sali na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Nasz obiekt mieści się przy ul. Sokoła 4, w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Rzeszowa.

Oferujemy przestronne sale, które można aranżować w zależności od wydarzenia, w czym chętnie Państwu pomożemy.

Sala pomieści od 60 – 65 osób.

Przy mniejszych grupach liczących ok. 30 osób jest możliwość wygospodarowania miejsca do tańca.

Organizujemy:

  • Imprezy firmowe
  • Spotkania integracyjne
  • Komunie
  • Chrzciny
  • Grupy zorganizowane
  • Urodziny
  • Specjalne okazje: rocznice, impreza z okazji przejścia na emeryturę i wiele innych.

Naszym gościom oferujemy kilka wariantów menu. Wszystkie z nich możemy dowolnie modyfikować.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwości wynajęcia naszego drugiego lokalu, wybierz najlepszą opcję dla swojego wydarzenia. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu zaplanować i zrealizować wymarzoną imprezę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Formularz kontaktowy

na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Potwierdzam, że powyższa zgoda została udzielona dobrowolnie (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO. Szczegółowe zasady przetwarzania danych znajdują się na stronie internetowej https://restauracjarzeszowskiesloiki.pl/polityka-prywatnosci/. Jednocześnie oświadczam, że: zostałem poinformowany o prawie do wycofania zgody w każdym momencie oraz otrzymałem informację o sposobie przetwarzania danych przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata.

Skontaktuj się z nami telefonicznie!

Scroll to Top