Catering świąteczny Rzeszów

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, który w spokoju można spędzić w gronie swoich najbliższych. Wspólne rozmowy, wspomnienia, świąteczna atmosfera wokół, otwieranie prezentów – to wszystko sprawia, że tak bardzo cenimy ten okres. Do tego bożonarodzeniowe jedzenie, na które czekamy cały rok. Każdy z nas ma pewnie swoją ulubioną potrawę, która od dzieciństwa kojarzy się ze świętami. 

Boże Narodzenie to jednak dla wielu także czas przygotowań. Przyrządzenie wszystkich potraw wigilijnych dla całej rodziny lub bliskich znajomych zawsze jest dość czasochłonne. Właśnie dlatego postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty catering bożonarodzeniowy. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni tradycyjne polskie dania świąteczne. Wigilijny catering z naszej restauracji to tradycyjne, domowe polskie potrawy w smacznym wydaniu i niedrogiej cenie. Jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić czas na długotrwałych zakupach i przygotowaniach w kuchni. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co najważniejsze – bliskości z najbliższymi. 

Catering bożonarodzeniowy – czego można oczekiwać? 

Posiadamy sprawdzone receptury, dzięki którym nasze potrawy wigilijne smakują tak, jak te domowe. Cenimy bowiem rodzinne przepisy przekazywane od pokoleń, dlatego bierzemy z nich wszystko to, co sprawia, że potrawy są tak aromatyczne i smaczne. Można mieć więc pewność, że catering bożonarodzeniowy od Rzeszowskich Słoików będzie połączeniem tego, co wszyscy z nas znają i lubią. 

Oferowane przez nas menu wigilijne przygotowane zostało przez kucharzy, którzy pracują dla nas na co dzień. Wszystkie dania przyrządzane są w naszej restauracji w Rzeszowie.  

Wigilijny catering – jakie potrawy? 

Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie cateringu bożonarodzeniowego bez potraw, takich jak barszcz z uszkami, pierogi ruskie lub z kapustą i grzybami, ryba, sałatka czy kompot z suszonych owoców. Ponadto, święta to także rozmaite desery i ciasta. W naszej restauracji oferujemy dania, które od lat goszczą na Państwa stołach. Nie inaczej jest więc w przypadku wigilijnego cateringu. Posiadamy bogate menu, które zaspokoi potrzeby każdego. Nasz catering świąteczny Rzeszów opracowany bowiem został w taki sposób, aby każdy Klient mógł dostosować dania do własnych preferencji smakowych i upodobań swoich gości. Wystarczy skontaktować się z nami i powiedzieć o swoich oczekiwaniach. My przedstawimy wówczas najlepsze rozwiązanie i przygotujemy spersonalizowane zamówienie idealne na świąteczny czas. 

Catering bożonarodzeniowy – jak wygląda dostawa? 

Gwarantujemy, że wigilijny catering zostanie bezpiecznie, szczelnie zapakowany w wygodnych opakowaniach termicznych, które zapewnią odpowiednią temperaturę i utrzymają świeżość wszystkich potraw. Dania zostaną dostarczone na czas pod wskazany adres. Nie trzeba się niczym martwić.  

Możesz skupić się więc na pozostałych rzeczach, a kwestię przygotowania świątecznego stołu pozostawić nam! Serdecznie zapraszamy! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Oferta wigilijna

Oferta wigilijna dla firm

Formularz kontaktowy

na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Potwierdzam, że powyższa zgoda została udzielona dobrowolnie (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO. Szczegółowe zasady przetwarzania danych znajdują się na stronie internetowej https://restauracjarzeszowskiesloiki.pl/polityka-prywatnosci/. Jednocześnie oświadczam, że: zostałem poinformowany o prawie do wycofania zgody w każdym momencie oraz otrzymałem informację o sposobie przetwarzania danych przez Restauracja Rzeszowskie Słoiki Nieczaj Beata.

Skontaktuj się z nami telefonicznie!

Scroll to Top